Skip to main content

Najwyższa jakość współpracy z firmami transportowymi i produkcyjnymi

Huet Trading&Translate jest firmą, której właściciele przez wiele lat zdobywali doświadczenie w pozyskiwaniu i profesjonalnej obsłudze klientów z całego świata. Główną gałęzią działalności firmy Huet T&T jest obsługa transportowa, spedycyjna i logistyczna. Specjalizujemy się również w tłumaczeniach i prowadzeniu wymiany handlowej z kontrahentami z całej Unii Europejskiej.

Oferujmy najwyższą jakość współpracy z firmami transportowymi i produkcyjnymi oraz osobami fizycznymi. Łamiemy bariery językowe w sferach ekonomicznych, prawnych oraz osobistych. Pomagamy w drobnych tłumaczeniach handlowych, komunikacyjnych i prywatnych.

Patrycja Arciszewska

Od 2000 roku zdobywałam doświadczenie zawodowe, które zaowocowało powstaniem kilku firm. Najbardziej rozpoznawalną marką jest Huet trading, która działa w branży transportowo-spedycyjnej.

Zespół, którym kieruję oraz globalne kontakty handlowe wpływają na zrównoważony rozwój naszej działalności. Partnerzy biznesowi, z którymi nasza firma działa to światowi liderzy w swoich dziedzinach. Praca z nimi to ogromne wyzwania i odpowiedzialność. Odpowiadamy im profesjonalizmem na jaki zasługują realizując najtrudniejsze zadania.

Cieszę się, że przy okazji działalności zawodowej możemy pracować na innych płaszczyznach, w szczególności dla lokalnej społeczności. Wspólne działania dają nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Wspieramy sport

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub napisz nam maila, a odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Addres

Huet T&T Patrycja Arciszewska

ul. Obrzycka 90/19

64-600 Oborniki

Kontakt

T: +48 570 374 309

E: office@huet.pl